Nejnovější recenze ze sekce Inhalátory

Omron C900 inhalátor

Omron C900 inhalátor

Přidáno: 14. prosince 2015

(naposledy upraveno 14. prosince 2015)

• vyhovující
  • zatím nevím - krátký čas používání

zatím funguje dobře

Reakce obchodu LAMIMED

Děkujeme Vám za nákup tohoto produktu. Věříme, že s ním budete dlouhodobě spokojeni.

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. prosince 2015

Zakoupeno v K24.cz

• Inhalátor máme jen chvíly doporučuji je tichý snadno ovladatelný páry dělá podle potřeby.

Omron C29 CompAir Pro

Omron C29 CompAir Pro

Přidáno: 10. prosince 2015

Zakoupeno v LAMIMED

• Vyhovuje mi funkcí i cenou.

Dobrý výrobek

Přidáno: 6. prosince 2015

• Naprosto tichý - dítě může inhalovat i ve spánku.
  • Jednoduchá obsluha.
  • Funguje bez problémů.
  • Cena.
  • Vratký - řešíme hrncem nebo polštáři.

Určitě se vyplatí. U nás obrovské zlepšení. Syn už 2 měsíce neonemocněl. Inhaluje 1 x denně na prevenci. Pokud se mi zdá že nastupuje rýma zvyšujeme na 3 x denně. Trpěl na zadní rýmu a následné záněty průdušek i několikrát do měsíce.

Ověřený zákazník ProComm Ověřený zákazník

Přidáno: 3. prosince 2015

Zakoupeno v ProComm

• Absolutně tichý, vůbec o něm nevíte. Mám možnost srovnání s kompresorovým a jsem ráda, že jsem se rozhodla pro tento. Páry podle mě dostatek.
  • Snad jedině že má nestabilní základnu. Ale to jsem vyřešila na základě recenzí tím, že jsem jej postavila do hrnce.

Jsem maximálně spokojená.

Ověřený zákazník Diagnosticketesty Ověřený zákazník

Přidáno: 2. prosince 2015

Zakoupeno v Diagnosticketesty

• kvalita za výhodnou cenu

kvalitní výrobek s výbornými parametry za příznivou cenu

Ověřený zákazník CZ-ZDRAVI.CZ Iva Fikrlová

Přidáno: 30. listopadu 2015

Zakoupeno v CZ-ZDRAVI.CZ

• poměrně skladný, snadná manipulace
  • nenašla jsem

řekla bych, že je to kvalitní zboží za přijatelnou cenu

Omron C28P inhalátor kompresorový + druhá inhalační souprava

Omron C28P inhalátor kompresorový + druhá inhalační souprava

Přidáno: 29. listopadu 2015

(naposledy upraveno 29. listopadu 2015)

Zakoupeno v LAMIMED

• Inhalátor je skvělý, jednoduchá manipulace při používání, doporučuji.
  • Ne

Pari Boy Compact

Pari Boy Compact

Přidáno: 28. listopadu 2015

• funguje 1 rok
  • hlučnost
  • není servis - vyčištění servisem
  • není doplněk Pari tracheo set

Není žádná podpora

Přidáno: 26. listopadu 2015

• skladný, jednoduchá obsluha
  • již 2x přestal fungovat ultrazvukový rozprašovací mechanismus, zdá se že to je slabá stránka tohoto přístroje. zvlášt pokud je potřeba inhalovat častěji

Inhalace vincentky nám skutečně velmi pomáhá při zmírňování respiračních onemocnění, je proto velmi nepříjemné, když přístroj najednou přestane fungovat a je třeba čekat měsíc na reklamaci.

Omron C802 inhalátor CompAir Basic

Fazzini F 202 inhalátor

Ověřený zákazník ProAlergiky.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 22. listopadu 2015

Zakoupeno v ProAlergiky.CZ

• tichý, výkonný, stabilní, snadná údržba
  • krátká hadice (husí krk) při plném roztažení 51 cm, dát si ho vedle sebe na pohovku nelze, musí být na stole

Toto je náš druhý inhalátor. První byl od San-up model infantile "autíčko" také ultrasonický. Fazzini jsem kupovala kvůli většímu výkonu, což splnil. Fazzini vytvoří opravdu hodně mlžiny a bez zbytků - nalitou Vincentku je schopný vymlžit celou. Díly působí fortelně, určitě víc než u modelu San-up "autíčka".
Malý - nezabere moc místa. Stabilní, i když zvídavé a akční dítko ho může převrhnout.
Tichý - ve vedlejší místnosti klidně můžou spát.
Pro mne krátká hadice (husí krk), San-up autíčko má hadici v plném rozsahu 90 cm. San-up je ještě o trochu tišší - klidně bych ho pustila spícímu miminu, ale zase má menší výkon - "autíčko" je opravdu model spíše pro děti nebo pro citlivější dávkování léků. (Zkoušela jsem Mucosolvan a z Fazziniho mi to přišlo až moc intenzivní.)
Fazzini F202 rozhodně doporučuji všem jak pro inhalování v době nemoci, tak jako prevenci. Je to výkonný, tichý inhalátor, splňuje, co slibuje.
A obecně, pokud trpíte na časté záněty průdušek, bolest v krku, rýmy, pořiďte si nebulizér, pomůže.

Omron A3 Complete

Omron A3 Complete

Ověřený zákazník Léky-domu.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. listopadu 2015

Zakoupeno v Léky-domu.cz

• Regulace inhalatoru na horni, stredni a dolni cesty dychaci. Velky zasobnik na inh. roztok.
  • Relativne hlucny, kratky napajeci kabel, kratka hadicka mezi inhalatorem a maskou, masku musite drzet v ruce, nema gumicky. Nejvetsim zklamanim je "prenosna taska" na inhalator. Je to spis takovy tenky pytlik, inhalator to neochrani, prislusenstvi se skoro nevejde, navod taky ne a neda se srovnat s pevnou taskou modelu C28.

Omron je urcite kvalitni, toto je novinka, ale kdyz bych ho nutne nepotrebovala prave ted, vybrala bych si jiny model.

Orava FI-120

Orava FI-120

Ověřený zákazník tipa.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 21. listopadu 2015

Zakoupeno v tipa.eu

• Dobré pro domácí prevenci proti nachlazení

Pro rodinu vyhovující

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. listopadu 2015

(naposledy upraveno 20. listopadu 2015)

Zakoupeno v Alza.cz

Přidáno: 15. listopadu 2015

Zakoupeno v ALFA.cz

• Trochu vratký

Přidáno: 11. listopadu 2015

• Nevím, zatím jsem pouze rozbalil.
  • neosahuje český návod
  • z anglického návodu jsem vyrozuměl, že při zašpinění a nejpozději za 6 měsíců provozu musí být vyměněn filtr. Náhradní filtry nejsou součástí dodávky ani součástí nabídky žádného českého e-shopu. (Alespoň jsem to nikde nenašel.)

Pokud se nedají za rozumnou cenu zakoupit náhradní filtry, tak si inhalátor kupujete jen půlroční použití. Pokud nebudete ochotni si pak pořídit filtr jako součást soupravy náhradních dílů za cca 600 Kč.

Hap-čí Vitalos nosní inhalátor 1 kus

Joycare JC-114 inhalátor ultrazvukový

Joycare JC-114 inhalátor ultrazvukový

Přidáno: 30. října 2015

Zakoupeno v LAMIMED

• Tichý, stabilní, lehký, při vysoké intenzitě pouští dost páry. Využíváme na běžnou rýmu a kašel s Vincentkou. Průběh nemoci se zkrátil.
  • Při nízké intenzitě nepouští skoro žádnou páru. Není vidět dým. Řídíme se návodem, přesným dávkováním, ale přesto při inhalování asi 5 minut před koncem, běží přistroj bez páry(je cítit jakoby plast) a vypne se až dovrší udávanou dobu.
  • Nevím jestli to nějak neubližuje mému devítiměsíčnímu synovi, když mu inhalátor pouštím večer při spánku a nehlídám kdy pára již nejde.

Měla jsem možnost vyzkoušet kompresorový inhalátor Omron a co se týče hluku je Joycare jednoznačně tichý. Pára je u něj také menší než u Joycare. Ale hadice je podstatně lepší a delší než u Joycare.

Beurer IH 18

Beurer IH 18