Beurer IH 40

Typ
ultrazvukové
Dětské

• Tichý, malý, výkonný.

Inhalátor je absolutně tichý, takže se při jeho spuštění nechá sledovat televize aniž by byl zvuk nějak zesilován. Výkon to má velice dobrý (je vidět jak jde krásná ,,pára") a je modře podsvícený, takže jde obsluhovat i po tmě.
    Zakoupili jsme nejprve jeden kus rodičům, po týdenním odzkoušení jsme z důvodu naprosté spokojenosti doobjednali ještě jeden pro nás a dcera ho dětem asi koupí také. Co víc dodat.

• Splnil má očekávání, funguje výborně
    • Snadná údržba
    • Obsahuje veškeré potřebné díly
    • Délka hadice pro inhalaci vsedě dostačující (lze ji natáhnout)
    • Příslušenství, podle toho, co jsem našla v ochodech, se dá dokoupit pouze v drahé sadě, nelze koupit jednotlivé díly zvlášť (filtry, kalíšky na lék)
    • Kalíšky by mohly být pevnější, aby se daly použít vícekrát.

Celkově velká spokojenost, inhalátor doporučuji.

Tichý chod.Spokojenost.

Typ
ultrazvukové
Dětské

Ultrazvukový inhalátor BEURER IH 40 se postará o účinnou léčbu horních a dolních cest dýchacích, nachlazení, astmatu a dalších onemocnění, která postihují dýchací ústrojí.

Zmiňovaná ultrazvuková technologie zajišťuje tichý chod po celou dobu inhalace, díky čemuž proběhne vaše léčba bez zbytečných rušivých vlivů. Komfort používání zvyšuje i funkce automatického vypnutí po spotřebování léčiva či příjemné podsvícení v modré barvě.

Inhalační přístroj BEURER IH 40 využije celá rodina – je vhodný pro děti i dospělé. Oceníte na něm vysokou kapacitu rozprašování (cca 0,4 ml/min), tedy postačí inhalovat krátkou dobu se stejným účinkem, kompaktní rozměry i nízkou hmotnost.

Obsluha nebulizátoru je navíc velmi jednoduchá. Ovládá se pomocí 1 tlačítka, kterým jej zapnete/vypnete a 1 regulátoru, pomocí kterého lze nastavit potřebný průtok vzduchu.

Inhalátor IH 40 je vhodný k rozprašování tekutin, roztoků soli, přírodních, minerálních a slaných vod (např. Vincentka), tedy tekutých léčiv rozpustných ve vodě, ne na olejové bázi. Aplikované roztoky by měly mít viskozitu menší než 3.

Balení

• ultrazvukový rozprašovač s nádobkou na léčivo
  • náustek

Objem zásobníku na léčivo 8 ml

Objem zásobníku na vodu 20 ml

Hlučnost 60 dB

Hmotnost 320 g

Rozměry (D x Š x V) 201 x 147 x 141 mm *Nebulizační výkon udává, jak rychle dokáže inhalátor vytvořit aerosol z tekutiny. To znamená, že čím vyšší je výkon, tím je doba inhalace kratší.

• funguje dobře
    • 5-tiletá záruka od výrobce
    • při reklamaci okamžitá výměna za nový kus
    • široké příslušenství
    • celkem nic

Objednala jsem dva kusy za sebou, oba vadné. První se po pár sekundách vypnul, a druhý zase byl funkční jen na oko, protože z něj vycházela miminální pára. Do třetice raději budu volit jinou značku ;(

• Funguje dobře
    • Velmi tichý
    • Sám vypne po vyčerpání kapaliny v kalíšku
    • Plast nad nádržkou se velmi špatně nasazuje - deformuje plastový kalíšek (možná se jedná o špatný výlisek)!!!
    • Velmi krátý přívodní kabel
    • Hadice se nedá úplně vysušit
    • Brzy očekávám poškození hadice při nasazování na přístroj, škoda, že není lépe vyřešeno.

Upřímně jsem celkem zklamaný hlavně z provedení, protože při zacvakávání krycího plastu musím vyvinout velké úsilí, aby se to zacvaklo a předpokládám, že to tímto stylem brzy praskne. Překáží tam plastový kalíšek na kapalinu, který se pak zdeformuje. Krátký přívodní kabel, nutno použít prodlužovačku, nebo sedět u zásuvky. :) Nasazení hadice na přístroj by chtělo lépe vyřešit. Ohledně inhalace je to ale příjemné a myslím si, že funguje dobře.

• Tichý provoz, snadná obsluha.
    • Funguje dobře maximalně 2 roky

S inhalátorem jsme byli velmi spokojeni, do chvíle kdy nám přesně půl roku po záruce přestal pářit. Jaké bylo naše překvapení, že je to krystalem, díky kterému se pára tvoří. Koupit náhradní je nemožné a inhalátor za nemalé peníze je k ničemu. Nám se povedlo sehnat náhradní díl a ten vydržel necelé 2 roky. Za mě ultrazvukový inhaláror už nikdy více

• Tichý, malý, výkonný.

• Splnil má očekávání, funguje výborně
    • Snadná údržba
    • Obsahuje veškeré potřebné díly
    • Délka hadice pro inhalaci vsedě dostačující (lze ji natáhnout)
    • Kalíšky by mohly být pevnější, aby se daly použít vícekrát.

Celkově velká spokojenost, inhalátor doporučuji.

Tichý chod.Spokojenost.

• zatím funguje, je lehký, ale...
    • velmi citlivé tlačítko zapnutí/vypnutí

rozhodla jsem se pro tento produkt, protože jsem se domnívala (mylně), že se jedná o německý výrobek. Malá dodatečná nálepka na krabici mě však informovala o tom, že inhalátor byl vyroben v PRC = PUBLIC REPUBLIC OF CHINA!

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Jednoduché sestavení a použití, je tichý.
    • Nastavitelná intenzita páry.
    • Stabilní.
    • Opravdu jemná pára, která se dostane až do dolních oddílů plic.
    • Kalíšky na inhalační roztok mají dlouhou životnost.
    • Mohla by být delší hadice.
    • Někdy hadice nedrží na masce.

Celkově nadmíru spokojená, po vlastním vyzkoušení jsem stejný koupila prarodičům.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• nízká hlučnost