Nejnovější recenze ze sekce Inhalátory

Přidáno: 25. února 2015

Zakoupeno v ProAlergiky.CZ

• malý a velice snadno ovladatelný přístroj, který je schopen sám ovládat i můj téměř čtyřletý syn
  • je stabilní, vůbec se nekymácí na malém stolečku, kam jsme ho postavili
  • vyšší cena

Syn měl dýchací problémy (dusil se dávivým kašlem, především v noci), jeho lékař nám zapůjčil tento inhalátor. Protože mu to opravdu pomohlo a byl schopný si sám přístroj zapnout a ovládat ho, rozhodli jsme se, že do tohoto výrobku investujeme. V neděli jsem inhalátor objednala a v úterý dorazil, hned pár dní nato jsme měli "možnost" ho už vyzkoušet, pomáhá i částečně při rýmě. Používáme destilovanou vodu a vincentku, takže potom další provoz bude celkem levný. Kdybych neměla možnost si přístroj zapůjčit od lékaře a vyzkoušet si ho, asi by mne vyšší cena odradila. Ale takhle jsme se rozhodli pro jeho nákup a já ho mohu také jen doporučit.

Joycare JC-117 inhalátor kompresorový

Omron C802 inhalátor CompAir Basic

Omron C802 inhalátor CompAir Basic

Přidáno: 24. února 2015

Zakoupeno v LAMIMED

• Zatím dělá to, co jsem od něj čekal.

Reakce obchodu LAMIMED

Děkujeme Vám za nákup tohoto produktu. Věříme, že s ním budete dlouhodobě spokojeni.

Přidáno: 23. února 2015

Zakoupeno v CZ-ZDRAVI.CZ

• snadná manipulace a obsluha
  • snadná údržba, čištění
  • dostatečně dlouhá hadička od inhalátoru k masce
  • kvalitní zpracování

Dcera (4 roky) mívala často rýmu, díky které vždy začala i kašlat a často končila na všelijakých sirupech či dokonce ATB. Inhalovala nejdřív roztok horké vincentky, ale tento způsob byl značně nepohodlný, nebavilo ji to, inhalovala špatně a tudíž byl celý proces zbytečný. Rozhodli jsme se pro inhalátor, který jsme měli nejdříve půjčený od známých na zkoušku. Dcera inhaluje pravidelně večer před spaním cca 15minut (dvě Krkonošské pohádky ;-) ) vincentku a máme pokoj. Sama si nasadí masku na obličej a má volné ruce. Nemusím se bát, že se poleje horkou vincentkou. Pokud už se rýma začne rozjíždět, inhaluje 2x denně a do dvou dnů je opět bez rýmy. Zkoušela jsem i na sobě a není nic lepšího proti začínající rýmě než inhalace vincentky. Produkt mohu vřele doporučit. Někoho možná odradí větší hlučnost (neuvádím jako zápor, protože jsme s tím počítali - je to prostě kompresorový inhalátor), ale televize se dá zesílit a těch 15 minut to vydržíme. Navíc jsme inhalátor umístili mezi zeď a sedačku na podlahu na pružnou podložku a je to oki.

Pari Boy Compact

Pari Boy Compact

Ověřený zákazník EUCLékárna.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. února 2015

Zakoupeno v EUCLékárna.cz

• Skvělý pomocník, velkou výhodou je maska pro děti.

Tento produkt jsme si objednali proto, že máme velmi dobrou zkušenost s podobným výrobkem zakoupeným před více než 10 lety. Znovu jsme chtěli kompresorový inhalátor a tento nás ještě navíc překvapil tím, že má masku pro děti (mohou velmi dobře vdechovat např. Vincetku nosem i ústy zároveň během jedné inhalace). Je o dost tišší než náš původní inhalátor a také vypadá o dost lépe. Jsme s ním velmi spokojeni. V neposlední řadě musím také zmínit cenu, která je za daný produkt velmi příznivá. Tento inhalátor bych doporučila rodinám, kde jsou malé děti. Když naše děti mají rýmu nebo kašel (nebo obojí), nepoužíváme žádné jiné léky, jen Vincentku k inhalování a také Vincentku jako sprej do nosu. Opravdu vřele doporučuji!

Omron C801

Omron C801

Přidáno: 20. února 2015

Zakoupeno v LAMIMED

• máme ho krátce, ale zatím dobré. Aerosolu to dělá dost a dost. Snadná obsluha. Síťové připojení.
  • Nedá se střídat síťové připojení a baterie - respektive bez kabelu to nejde, což někdy pro děti není bez problému. Hluk je asi přiměřený, ale mohl by být i menší.

Používáme ho krátce, ale zatím funguje bez problémů. Účel splňuje jak má.

Little Doctor LD-250U

Little Doctor LD-250U

Ověřený zákazník pomůcky PRO zdraví Ověřený zákazník

Přidáno: 20. února 2015

(naposledy upraveno 20. února 2015)

Zakoupeno v pomůcky PRO zdraví

• Jednoduchá obsluha,dobrá funkčnost.
  • Nic.

Za malo.peněz hodně muziky.

Přidáno: 18. února 2015

Zakoupeno v CZ-ZDRAVI.CZ

• stabilní, dostatek páry,spoustu přislušenství,cestovní taška
  • zatím nevím o žádnem

Inhalátor jsem koupila svým dětem, inhalují zatím rádi.
Inhalátor je stabilní, má dlouhou hadici tudíž v pohodlí mohou si číst,dívat se na tv...není tak hlučný jak někteří píšou

Beurer IH 50

Beurer IH 50

Přidáno: 17. února 2015

• malý
  • cestovní box (poměrně velký)
  • Nepoužitelný pro inhalaci Vincentky a jiných minerálek. Tuto informaci mám od pána co vyřizuje reklamace pro Beurer

Malý, pěkný, ale v mém případě nepoužitelný inhalátor. Výrobce vůbec neuvádí že výrobek není vhodný pro inhalaci minerálek a velice rychle se zanese a ani se mi nepodařilo nijak vyčistit (dle návodu použitím octu).

Ověřený zákazník mujpramen.cz Martin.K

Přidáno: 15. února 2015

Zakoupeno v mujpramen.cz

• jednoduchá obsluha, tichý provoz, velké příslušenství, maska jak pro děti tak dospělé

Doporučuji, skvělý inhalátor, vytvoří dostatek páry/mlhy. Jednoduchá obsluha - jen zmáčknout čudlík, velmi tichý provoz. Po inhalaci se jednoduše vyndá vršek, vyleje přebytek vody a omyje chobot s maskou. A je připraveno na další inhalaci.
Určitě neváhejte si připlatit pár korun za tento ultrazvukový

Přidáno: 13. února 2015

Zakoupeno v ProAlergiky.CZ

• Perfektní, velice výkonný. Synovi moc pomáhá, mnohem víc než ten co jsme měli předtím.

• Kompaktní rozměry, skladnost
  • Ve srovnání s jinými kompresorovými inhalátory velmi přijatelná hlučnost
  • Kvalitní provedení
  • Dlouhá a pevná hadice a i dlouhý kabel napájení
  • Velmi odolně a kvalitně provedený vypínač
  • Snadná údržba
  • Náústek lze naklánět o +-45 stupňů (u některých konkurečních výrobků je problém i minimální náklon)
  • Drahé náhradní díly (navíc k dispozici jsou běžně jen filtry, celá rozprašovací komora a náústek, nikoliv např. drobné modré díly z rozprašovací komor))

Má velmi kvalitně provedená části, které u tohoto typu výrobků mohou častým používáním přestat fungovat, či se jinak poničit (vypínač, nádobka)
Ve srovnání s konkurenčním výrobkem, který jsem měl k dispozici dříve (Beurer IH 20) jde o mnohem kvalitnější a propracovanější produkt. Výkonem jsou oba produkty při používání vincentky srovnatelné.

Beurer IH 20

Beurer IH 20

Přidáno: 9. února 2015

• Cena (navíc prakticky identický výrobek prodává občas ještě levněji Lidl pod korporátní značkou)
  • Vhodný spíše na občasné použití
  • Má dostatečný výkon
  • Je použitelný
  • Jednotlivé součástky mají tendenci se při častějším používání lámat
  • Není vhodný na časté používání, neboť hrozí značné opotřebení plastových dílů
  • Dosti hlučný i ve srovnání s jinými kompresorovými inhalátory
  • vyšší cena náhradních dílů
  • Zbytečně velký (téměř polovinu výrobku zabírá transportní přihrádka)
  • Nedosahuje kvalit např. výrobků Omron

Použitelný, avšak nikoliv špičkový výrobek. Plastové provedení jednotlivých dílů není příliš robustní. Řadu problémů odstraňuje nová verze IH 21.

Ověřený zákazník Pilulka.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Pilulka.cz

• snadná obsluha i údržba,stabilní a velmi tichý

doporučuji ostatním

Ověřený zákazník centralnilekarna.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. února 2015

Zakoupeno v centralnilekarna.cz

• funguje dobře.
  • krátká hadice!!!!!

při používání v křesle nedosáhne hadice na stolek - nepohodlí...

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. února 2015

Zakoupeno v Alza.cz

• Rychlé zprovoznění, tichý provoz, mlží okamžitě, dlouhá hadice, více nástavců (vč. dětského).
  • Trochu vratký, když se převrátí musí se vymýt.

Sice se musí dávat pozor aby ho děti nestrhly, ale za ten tichý provoz to asi stojí. Děti jsou schopné si to i samy zastavit, když se potřebují vysmrkat, nebo jinak odskočit.
Používáme celá rodina.

Omron C28P inhalátor kompresorový + druhá inhalační souprava

Přidáno: 2. února 2015

• Jednoduchá obsluha,
  • lehce přenosný

Jsem spokojená, obsluhu zvládne i starší dítě. Mlhovina je dostačující a dýchatelná ;-) Navíc, i když maska úplně u dítěte netěsní a je od nosu dál, pořád je toho k inhalaci dost. Hluk přiměřený, po kompresoru těžko chtít,aby jemně ševelil. Navíc to nejede déle než 10 minut a vzhledem k účinku, kdy se léčebná látka (Vincentka, Mucosolvan k inhalaci) dostane přímo do plic a neobchází to přes trávicí trakt...... Jo, kup si chválím. Cena přiměřená.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]